System

Technologie informatyczne

najnowsze technologie - niezawodność i stabilność pracy

Najnowsze rozwiązania informatyczne, wysokiej klasy modułowy system ERP pozwalają nam na osiąganie bardzo wysokich wyników jeśli chodzi o kompatybilność z innymi systemami, bezawaryjność i niezawodność pracy. Dzięki zautomatyzowanym procesom składania zamówień i wymianie elektronicznej dokumentów (EDI) każde zamówienie dociera do nas bezpośrednio a komunikacja w tym zakresie jest zapewniona w 100%. Klienci tą samą drogą otrzymują potwierdzenia złożenia zamówienia oraz dokument potwierdzający wyjście dostawy z magazynu.

  

Niezawodność systemu

Codziennie w naszym systemie  są tysiące dokumentów pomiędzy sieciami stacji benzynowych, a naszym systemem magazynowym. Nasze rozwiązanie nie wymusza na klientach dodatkowych kosztów i integracji. System jest na tyle elastyczny, że pozwala  w łatwy sposób na integrację różnych formatów danych. Wystarczy dopasowanie  formatu pliku lub integracja w standardzie XML (który nasz system obsługuje) i przepływ informacji jest możliwy.  Poprzez system EDI odbieramy także zamówienia z plików TXT i XLS które zaczytujemy do systemu automatycznie. Jeśli wymagana jest integracja systemu klienta z naszym rozwiązaniem jesteśmy w stanie pomóc w tej kwestii i takie rozwiązanie stworzyć.

Bezpieczeństwo

Stosujemy rozwiązania dużych firm, o zasięgu światowym, przez co mamy gwarancję niezawodności działania systemu. Mamy pełne wsparcie techniczne dzięki czemu nie ma ryzyka w przerwie pracy systemów lub ich awarii. Dla zwiększenia bezpieczeństwa posiadamy własną serwerownię, która jest odpowiednio zabezpieczona, co daje gwarancję działania systemów 24/7.  Dzięki takim rozwiązaniom dajemy gwarancję wysokiej sprawności realizowanych zleceń, oraz ograniczamy do minimum ryzyko przeoczenia zamówienia lub jego nie przyjęcia. 

Wartość biznesowa:

Ograniczenie nakładów pracy związanej  z wprowadzaniem i kontrolą jakości danych – jednolity system, który jest elastyczny w integracji z rozwiązaniami naszych klientów zwiększa efektywność działań operacyjnych poprzez spójność i kompletność danych. Ograniczanie kosztów – to mniej pracy  po stronie osób odpowiedzialnych za karty produktów, mniejsza liczba korekt, zwrotów i ograniczanie ryzyka nie terminowych dostaw.

Możliwości platformy  EDI:

  • Automatyzacja i przyśpieszenie wymiany informacji i dokumentów
  • Przechowywanie dokumentów w wersji elektronicznej
  • Precyzyjne planowanie dostaw
  • Lepsza komunikacja pomiędzy partnerami biznesowymi
  • Dużo lepsze zarządzanie zapasami produktów
  • Pełna  synchronizacja danych produktowych

   

Asortyment

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sklepu Mateus

Sprawdź Ofertę

Galeria

Zobacz więcej