Odpowiedzialność

Odpowiedzialność

Odpowiedzialność to jeden z naszych priorytetów. Terminowe dostawy, bezpieczeństwo, wysoki poziom obsługi.

Zaufanie naszych klientów wynika z dużej odpowiedzialności jaką na siebie bierzemy realizując dostawy. Jest to często pomijana kwestia, ale warto o niej wspomnieć ponieważ na tym opieramy nasze długotrwałe relacje z klientami. Przede wszystkim jako solidny partner bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za kompleksową obsługę naszych klientów. Jednym z podstawowych elementów jest tu terminowość dostaw, daje to dużo swobody w zarządzaniu sprzedażą na stacji paliw. Dzięki temu, że pomagamy tworzyć plano gramy i starannie dbamy o dostawy i zwroty towarów sezonowych nasi klienci nie mają problemów z magazynowaniem zbędnego towaru. Trzeba mieć świadomość, że stacje benzynowe mają ograniczoną powierzchnię magazynową, więc cała logistyka dostaw musi być precyzyjnie zaplanowana.

Kolejnym elementem, który nas wyróżnia to wysoka dbałość o ekspozycję i płynność sprzedaży. Monitorujemy cały asortyment, oraz planujemy jego rotację tak, aby sprzedaż cały czas rosła a promocje były dobrze dobrane do pory roku i potrzeb klientów. Dzięki systemowi lokalizacji mamy stały podgląd z pracy naszych handlowców, co zapewnia wysoką jakość obsługi i stały kontakt z konkretnymi stacjami.
Problem, który często nie jest brany pod uwagę to ochrona środowiska. W związku z dostawą  setek tysięcy produktów skutkiem ubocznym jest produkcja odpadów. Mateus posiada specjalne procedury do utylizacji odpadów. Dbamy o środowisko biorąc czynny udział w recyklingu opakowań. Regularnie rozliczamy się z ilości wyprodukowanych odpadów.

Odpowiedzialność to także bezpieczeństwo. Firma Mateus kładzie duży nacisk na szkolenia BHP i przestrzeganie norm szczególnie w naszych magazynach. Z uwagi na to, że są to magazyny wysokiego składowania, oraz to, że posiadamy dużo sprzętu do załadunku – bezpieczeństwo pracy jest jednym z naszych priorytetów. Tak samo jak przy magazynowaniu dużą uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa podczas transportu. Nasze samochody są specjalnie przystosowane do transportu , a kierowcy są przeszkoleni i znają procedury postępowania w sytuacjach kryzysowych. Dzięki pełnej odpowiedzialności jaką bierzemy za cały łańcuch dostaw począwszy od logistyki i planowania do bezpieczeństwa każdego pracownika jesteśmy godnym zaufania partnerem.

Asortyment

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sklepu Mateus

Sprawdź Ofertę

Galeria

Zobacz więcej